Gazdag Dániel csapata, a Philadelphia Union a nyolcaddöntőben búcsúzott az észak-amerikai labdarúgó Bajnokok Ligájában.

Az amerikai együttes a mexikói Pachuca elleni párharc keddi visszavágóján - azt követően, hogy egy hete hazai környezetben gól nélküli döntetlent ért el - súlyos, 6-0-s vereséget szenvedett. A mexikói csapatnak az első félidőben volt még egy videózás után les miatt érvénytelenített gólja is.

A Philadelphia ezen a meccsen roppant halványan játszott, a hazai csapat 56 százalékban birtokolt a labdát, ami még hagyján, a lövések aránya azonban 21-3, míg a kaput eltaláló kísérletek száma 12-2 volt a Pachuca javára.

A magyar válogatott futballista kezdőként lépett pályára és a 70. percben 5-0-s állásnál lecserélték.